ochrona_danych_niejawnych_bd.jpg

Audyty bezpieczeństwa

audyty bezpieczenstwa dStale rosnący majątek finansowy i intelektualny firm w połączeniu z rosnącą konkurencją powoduje coraz większą potrzebę zabezpieczenia tych wartości. Ich ochrona dotyczy nie tylko odpowiedniej organizacji, ale przede wszystkim odpowiednio dobranych rozwiązań technicznych.

Audyt to proces oceniania stanu bezpieczeństwa obiektów, mienia i procesów danej organizacji, pozwalający na uzyskanie informacji na temat aktualnego poziomu ochrony osób i mienia, jego stanu w odniesieniu do funkcjonujących regulacji prawnych, powszechnych standardów bezpieczeństwa, sprawdzonych praktyk oraz polityki bezpieczeństwa organizacji. Podstawowym celem audytu bezpieczeństwa jest podniesienie poziomu zabezpieczenia i zwiększenie efektywności zastosowanych rozwiązań.

W ramach usługi zbadamy i ocenimy obecny poziom bezpieczeństwa w Państwa firmie oraz przedstawimy szczegółowy raport z naszych działań. Sprawozdanie zawiera listę znalezionych luk wraz z sugestiami odnośnie ich zminimalizowania lub usunięcia. Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu kontroli antypodsłuchowych.

Gwarancja jakości

Celem nadrzędnym wynikającym z misji naszej firmy jest dążenie do zapewnienia Klientom wysokiej jakości oferowanych usług w oparciu o profesjonalnie przygotowaną kadrę. Zaufanie Klienta ma dla nas ogromną wartość, dlatego każdą z powierzonych spraw traktujemy indywidualnie, odpowiedzialnie i solidnie, angażując wszystkie dostępne prawem środki niezbędne do skutecznej realizacji zlecenia.

Gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję z naszych usług.

znajdz-nas-na-fb

Copyrights © 2019 Walter Security Group