ochrona_bd.jpg

Ochrona fizyczna

ochrona fizyczna dOchrona osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej – stałej lub doraźnej – realizowana jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 roku o ochronie osób i mienia (Dz. U. Nr 145, poz. 1221 ze zmianami) oraz z procedurami wynikającymi z planów ochrony obiektów.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia, które poprzedzone są szczegółowymi konsultacjami wraz z analizą zagrożeń, umożliwiającymi wypracowanie właściwego i w pełni skutecznego modelu ochrony. Każdy pracownik ochrony jest odpowiednio przygotowany do pracy, właściwie przeszkolony oraz szczegółowo informowany o swoich obowiązkach. Dzięki codziennemu monitorowaniu wykonywanych zadań zapewniamy właściwy dobór kadry do konkretnego zlecenia.

Wszyscy pracownicy naszej firmy – bez względu na wykonywane zadania i sprawowaną funkcję – posiadają aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

Gwarancja jakości

Celem nadrzędnym wynikającym z misji naszej firmy jest dążenie do zapewnienia Klientom wysokiej jakości oferowanych usług w oparciu o profesjonalnie przygotowaną kadrę. Zaufanie Klienta ma dla nas ogromną wartość, dlatego każdą z powierzonych spraw traktujemy indywidualnie, odpowiedzialnie i solidnie, angażując wszystkie dostępne prawem środki niezbędne do skutecznej realizacji zlecenia.

Gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję z naszych usług.

znajdz-nas-na-fb

Copyrights © 2021 Walter Security Group